چندلحظه صبر کنید...

چندلحظه صبر کنید...

چرا باید از تصاویر در طراحی کارت ویزیت استفاده کنید

چرا باید از تصاویر در طراحی کارت ویزیت استفاده کنید

هنگام جستجو برای طراحی کارت ویزیت، بسیاری از ایده های که مشاهده می کنیم تصاویر  آرام و یا ساده هستند. برخی از آنها زیبا، چشم نواز و به یاد ماندنی هستند که با دیدن آن احساس غرور آمیز و نشاط می کنید. ممکن است بخواهید طراحی کارت ویزیت خود را طوری انجام دهید که از اصول اولیه پیروی کند.

کارت های ویزیت تبدیل شده اند به یک شرکت یا حرفه که صدها نفر با آنها ارتباط برقرار می کنند.اما آیا کارت ویزیت شما نیاز به طراحی و شکوفایی زیادی دارد؟

راهنمایی های طراحی کارت ویزیت

یک دقیقه به هویت نام شرکت و وظیفه آن فکر کنید؟ چه میخواهید به مشتریان ارائه دهید؟ آیا شما در حوزه سرگرمی و خلاقیت هستید؟ آیا در حوزه کار می کنید که نیازمند آن هستید که اعتماد مخاطبان جذب کنید؟

پاسخ دادن به سولات بالا می تواند شما را در تصمیم گیری طراحی کارت ویزیت یاری کند.

اگر در طراحی کارت ویزیت نمی خواهید از گرافیک استفاده کنید. استفاده از لمینت استخوانی برجسته که یک نوع فناوری جدید است می تواند بهترین انتخاب باشد.

فراموش نکنید که رفتن به مسیر ساده می تواند پیام های بسیار مثبتی را برای تمام کسانی که کارت شما را دریافت می کنند داشته باشد.

کارت های بدون رنگ

کارت های بدون رنگ و یا استفاده از رنگ های کم و یا طرح های گرافیکی بدون عناصر می تواند به مشتریان نشان دهد شما ساده و عملی هستید. انتخاب شما از نوع کاغذ و اندازه می تواند جلوه ظریف مورد توجه شما اشاره کند.رویکرد ساده می تواند خلاقیت سطح بالای شما را نشان دهد.

کارت ویزیت سفیدطراحی ساده کارت ویزیت

طراحی ساده به مشتریانتان طراوت و زیبایی می دهد. طراحی کارت ویزیت ساده یکم مشکل است.  به طور مثال فونت ساده را روی یک کارت سفید کار کنید. اندازه های کارت ویزیت که از حد معمولی خود کوچکتر یا بزرگتر است هم طراحی شما را منحصر به فرد می کند.

نگران هزینه ای که باید برای کارت ویزیت بپردازید نباشید. با کمی بیشتر هزینه کردن برای چاپ کارت ویزیت بعدا می توانید درآمد بیشتری داشته باشید. با داشتن یک طراحی کارت ویزیت خوب افرادی که با شما تماس می گیرند نیز بیشتر شده، در نتیجه میزان فروش محصول شما نیز افزایش پیدا می کند.

چاپ کارت ویزیتتست ساده

تست برای اینکه کارت ویزیت به یادماندنی هست یا نه این است که کارت ویزیت خود را بین تعداد زیادی کارت دیگر قرار دهید و آن ها را از یک تابلو آویزان کنید، سپس به آن ها نگاه کنید. اگر کارت شما در نگاه اول نظرتان را به خود جلب کرد مطمئن باشید کارت ویزیت خوبی است. اما اگر این اتفاق نیفتاد بدانید در یک قسمت از کار اشتباه کرده اید.

انتخاب نوع جنس

انتخاب نوع جنس کارت شما امریست کاملا سلیقه ای و وابسته به بودجه شما زیرا پیشنهادات زیادی مانند : انواع کاغذ کتان ، کاغذ گلاسه ، PVC ، لمینیت ، کارت شیشه و متریال هایی مانند چوب و فلز وجود دارد ، فقط پیشنهاد میکنیم جنسی را انتخاب کنید که پاره نشود و ماندگاری زیادی داشته باشد. کارت ویزیت دور گرد انتخاب کنید که گوشه های آن صدمه نبیند.

سخن آخر در مورد طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت را خیلی شلوغ نکنید، انواع اطلاعات اضافه، توضیح انواع کالا و خدمات و عنوان کردن طرح های تشویقی و تضمینی مطالبی است که جایی بر روی کارت ویزیت ندارد. توضیح شما از کالا یا خدماتتان باید بسیار کوتاه و مختصر و گاه در حد یک نام باشد. کارت ویزیت برگه ی تبلیغاتی نیست و جهت معرفی راه های تماس و برقراری ارتباط است. توضیحات مفصل و مختلف را در سایت بیاورید و برای ارجاع به آن آدرس سایت را روی کارت ویزیت درج کنید.

منظور از فضای تنفس دقیقا همین است،اطلاعات بیش از حد و شلوغی طرح باعث می شود فرصت نفس کشیدن را از مخاطب بگیرید.گاه اوقات فضای تنفس یعنی اینکه در قسمتی از کارت ویزیت هچ نوشته ای نباشد و انجا فضای مناسب برای نفس کشیدن کاربر باشد.

اگر دقت کنید در کتاب ها حاشیه ها از دو  طرف یعنی چپ و راست سفید هستند و این فضای سفید در هنرهای تجسمی و نیز گرافیک معنی فضای تنفس را می‎دهد. البته به کمک رنگ‎های بسیار روشن نیز می‎توان در معماری هر اثری این حالت را ایجاد کرد. یک کارت ویزیت خلاقانه باید فضا تنفس داشته باشد.

 

نظر خود را بگذار


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *